http://www.duetoptical.pl/images/other/facebook.png

DUET optical Group    Salony Optyczne   Sosnowiec * Będzin * Dąbrowa Górnicza

TWOJE OKULARY MOGĄ BYĆ ŁADNIEJSZE I TAŃSZE.         

allegro   duetopticalwm

Salony Optyczne DUET optical Group         Best Price - Najlepsza Cena

Zobacz oprawki bezpośrednio na stronach naszych partnerów handlowych: 

https://solano-eyewear.com/    https://bergman.pl/      https://www.belutti.com/     https://vermari.com/     https://hqoptik.pl/    https://pl.sunoptic.com/    http://tresseyewear.eu/      http://e-glasses.pl/pl/      https://okulary.com.pl/    https://dekoptica.pl/

Szanowni Klienci.

Firma DUET optical została założona w 1990 r. Pierwsze lata działalności to wyłącznie sprzedaż hurtowa soczewek okularowych na rynku krajowym oraz sprzedaż eksportowa opraw okularowych polskich producentów do krajów ościennych. Od 1996 r. produkcja galanterii optycznej z tworzyw sztucznych i dystrybucja opraw okularowych firmy AM Group z Bydgoszczy (właściciela marki Solano).

Zdobyte doświadczenie i kontakty handlowe zaowocowały w 1999 r.  otwarciem pierwszego Salonu Optycznego. Obecnie prowadzimy trzy Salony Optyczne. Dwa w Sosnowcu, jeden w Będzinie.

Zakup nieruchmości w postaci udziałów w kompleksie usługowo - handlowym poskutkuje w niedługim czasie otwarciem kolejnego, czwartego  Salonu Optycznego firmy DUET optical   tym razem w Dąbrowie Górniczej. Projekt gotowy. Rozpoczynamy remont.

Startujemy  za trzy miesiące. Best Price - Najlepsza Cena

 

Planując rozwój firmy w kolejnych latach, chętnie rozważymy propozycję zakupu na własność lub zamiany na atrakcyjne mieszkanie w Sosnowcu, kolejnych lokali handlowych w miastach:

Będzin  (na drugi Salon Optyczny w tym mieście) 

Dąbrowa Górnicza  (na drugi Salon Optyczny w tym mieście)

Czeladź.

 

Salony Optyczne DUET optical group         Best Price - Najlepsza Cena

Okulary to wyroby medyczne z reguły drogie. Przyzwyczaiły nas do tego faktu przede wszystkim duże sieci optyczne. My jednak od początku przeciwstawiamy się takiej strategii handlu i twierdzimy, że okulary w wielu przypadkach mogą być dużo tańsze. Wystarczy stosować troszeczkę niższe marże handlowe oraz do minimum ograniczyć koszty własne, co w naszej rodzinnej firmie, łatwiejsze jest do realizacji, niż w korporacjach. Stawiamy również na własne, bezczynszowe lokale handlowe, co ma zwykle decydujące znaczenie przy wycenie okularów.

Wierni naszym zasadom w ciągu 31 lat zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów, którzy zawsze mogą liczyć na fachową poradę dyplomowanych optyków zarówno przy doborze soczewek jak i opraw okularowych, optymalizację kosztów wykonania okularów, serwis gwarancyjny. Wystawiamy faktury VAT dla klientów posiadających refundację z zakładu pracy.

Nasza dewiza - Niższe marże - Niższe ceny. Przez cały rok. 

Co miesiąc wprowadzamy również do naszej oferty bardzo korzystne promocje.

Wysokiej jakości soczewki okularowe z powłokami antyrefleksyjnymi wymagają precyzyjnej, profesjonalnej obróbki, dlatego Państwa okulary wykonywane są na

sterowanych cyfrowo automatach szlifierskich najwyższej klasy - HUVITZ KAIZER Excelon 3D

gwarantującym wysoką jakość wykonania, posiadającym wszystkie dostępne w nowoczesnej, cyfrowej technologii funkcje podnoszące estetykę wykonywanych okularów.

 


 

Copyright © 2021, Salon Optyczny DUET optical Sosnowiec ul. Gospodarcza 15